Warsztaty "Zaprzyjaźnij się z Piątką" V

V edycja warsztatów matematyczno-fizyczno-informatycznych dla młodzieży gimnazjalnej i siódmych klas szkoły podstawowej - podsumowanie całorocznego cyklu zajęć i liczne niespodzianki z matematyki, fizyki i informatyki.

Warsztaty "Zaprzyjaźnij się z Piątką!" IV

IV edycja warsztatów matematyczno-fizyczno-informatycznych dla młodzieży gimnazjalnej i siódmych klas szkoły podstawowej - rozwiązywanie zadań z matematyki na różne sposoby, fizyka sięgająca gwiazd oraz elementy programowanie inaczej.

Warsztaty "Zaprzyjaźnij się z Piątką" III za nami

​​19 i 20 stycznia w V Liceum Ogólnokształcącym w Bielsku-Białej odbyła się trzecia edycja warsztatów matematyczno-fizyczno-informatycznych. Uczestniczyło w nich prawie pięćdziesięciu uczniów z najstarszych klas szkół podstawowych i gimnazjów.

Warsztaty "Zaprzyjaźnij się z Piątką" III

III edycja warsztatów matematyczno-fizyczno-informatycznych dla młodzieży gimnazjalnej i siódmych klas szkoły podstawowej - matematyka przy komputerze, interesujące zadania z fizyki i elementy programowania.

Warsztaty "Zaprzyjaźnij się z Piątką" II

II edycja warsztatów matematyczno-fizyczno-informatycznych dla młodzieży gimnazjalnej i siódmych klas szkoły podstawowej - ciekawe zadania z matematyki, fizyka doświadczalna i wykresy w arkuszu kalkulacyjnym.

Warsztaty "Zaprzyjaźnij się z Piątką" za nami

W dniach 27-28 października przeprowadziliśmy warsztaty matematyczno-fizyczno-informatyczne w V Liceum Ogólnokształcącym.