A może "Trzej Muszkieterowie"?

Zapraszamy na wspólny wyjazd na musical "Trzej Muszkieterowie" do Wrocławia - 23 listopada 2019 r. Zapisy do 15 października.

III rajd Stowarzyszenia

Stowarzyszenie V Liceum Ogólnokształcące zaprasza na ognisko integracyjne wszystkich przyjaciół Liceum. Ognisko zorganizowane zostanie 21 września (sobota) przy schronisku na Dębowcu o godzinie 16.00.

Warsztaty "Zaprzyjaźnij się z Piątką!" edycja 2018 III

Stowarzyszenie V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej zaprasza uczniów klas trzecich gimnazjum oraz siódmych i ósmych szkoły podstawowej na kolejną edycję dwudniowych warsztatów matematyczno-fizyczno-informatycznych.

Sobota Naukowców

16 marca 2019 r. w V Liceum Ogólnokształcącym w Bielsku-Białej odbędzie się Sobota Naukowców.

Życzenia Świąteczne i Noworoczne

Niech Wigilia i Święta Bożego Narodzenia upłyną spokojnie i radośnie, aby marzenia zmieniły się w rzeczywistość, a sukcesy przerosły oczekiwania życzy Stowarzyszenie V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej

Warsztaty "Zaprzyjaźnij się z Piątką!" edycja 2018 II