Aktualności

Warsztaty "Zaprzyjaźnij się z Piątką!" edycja 2019.2

Stowarzyszenie V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej zaprasza uczniów klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej na kolejne warsztaty matematyczno-fizyczno-informatycznych w edycji 2019/2020.
Zobacz więcej

Życzenia Świąteczne i Noworoczne

Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek, Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego wiary, optymizmu i powodzenia życzy Stowarzyszenie V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej
Zobacz więcej

Turniej o Puchar Prezesa Stowarzyszenia V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej

7 grudnia 2019 roku w V Liceum Ogólnokształcącym w Bielsku-Białej odbył się Turniej o Puchar Prezesa Stowarzyszenia V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej. Zwyciężył Paweł Matyszkowicz (absolwent), drugie miejsce zajął Jarosław Zięba (absolwent), trzecie Janusz Okrzesik (rodzic i sympatyk) a czwarte Wiktor Wilczewski (uczeń klasy 1C).
Zobacz więcej

Warsztaty "Zaprzyjaźnij się z Piątką!" edycja 2019

Stowarzyszenie V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej już po raz trzeci zaprasza uczniów klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej na kolejną edycję warsztatów matematyczno-fizyczno-informatycznych.
Zobacz więcej

Turniej tenisa stołowego

Zapraszamy 7 grudnia 2019 roku na turniej tenisa stołowego. W programie możliwość rywalizacji w kategorii Open oraz okazja do wspólnej rywalizacji. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Ps. Będą też "piątkowe przysmaki".
Zobacz więcej

Noc z kulturą IV - Programowanie przy świecach 25/26.10.2019

Arduino dla początkujących: automatyzujemy podlewanie roślin. Wspólnie zbudujemy i zaprogramujemy rozwiązanie automatyzujące dbanie o rośliny domowe. Zapraszamy na warsztaty z podstaw Arduino!
Zobacz więcej