Sobota Naukowców

16 marca 2019 r. w V Liceum Ogólnokształcącym w Bielsku-Białej odbędzie się Sobota Naukowców. Będzie to okazja dla młodzieży z Bielska-Białej i okolic, aby zdobyć cenną wiedzę, rozwinąć naukowe pasje oraz poznać ludzi o ciekawych zainteresowaniach. Wydarzenie skierowane jest do uczniów 8 klasy szkoły podstawowej, 3 klasy gimnazjum, a także do licealistów i uczniów techników. Przygotowaliśmy wykłady i warsztaty o różnym stopniu trudności, obejmujące swoją tematyką między innymi takie dziedziny jak matematyka, informatyka i fizyka. Mamy nadzieję, że miłośnicy biologii i chemii również znajdą coś dla siebie. Całe wydarzenie powstaje z inicjatywy absolwentów V Liceum Ogólnokształcącego z pomocą Stowarzyszenia VLO.

Data: 16.03.2019 r.

Czas trwania: 10:00-20:00